امروز : شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۷
دکتر علی آذروش مطرح کرد

فعال سازی عملکرد تشکل ها ، از ضروری ترین بخش های حمایت از تولیدکنندگان است

تشکلها نقشی به مراتب موثرتر و پررنگ تر در دریافت نهاده ها و محصولات تولیدی طیور به ازای آن ، عهده دار خواهند شد .
فعال سازی عملکرد تشکل ها ، از ضروری ترین بخش های حمایت از تولیدکنندگان است
چهارشنبه | ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۰۸:۱۹ |
کد خبر : ۳۶۶ |
اخبار داخلی

به گزارش رادیو صنعت طیور ایران ، دکتر علی آذروش ، دامپزشک و کارشناس خبره صنعت تولید گوشت مرغ در کشور گفت : با توجه با این که پیش بینی میشود ، شرایط تامین نهاده های مورد نیاز پرورش طیور ، بر اساس تصمیمات وزارت جهاد کشاورزی ، بایستی با رعایت مقررات صورت پذیرفته و چگونگی واگذاری این نهاده از طرف شرکت پشتیبانی امور دام مدیریت خواهد شد ، از اینرو به نظر میرسد تا تشکل ها نقشی به مراتب موثرتر و پررنگ تر در دریافت این اقلام و محصول تولیدی ما به ازای آن عهده دار خواهند شد .

آذروش ادامه داد : با توجه به موضوع یادشده ، فعال سازی عملکرد تشکل ها ، یکی از ضروری ترین بخش های حمایت از تولیدکنندگان خواهد بود و بر این اساس ، نیاز است تا تعاونی ها و اتحادیه ها ، با برنامه ریزی دقیق و منسجم ، مدیریت عملیاتی طرح را بعهده بگیرند.
وی در پایان گفت : پیشنهاد میشود تا مرغداران همسو ، درون تعاونی ها گروههایی تشکیل داده و بر اساس توافقات درون گروهی ، پایه ریزی اولیه زنجیره را طراحی کنند . بدیهی است که این گروهها با عقد قرار داد با کشتارگاه ها پس از ارسال مرغ پایان دوره پرورش و تحویل گوشت آن ، شامل دریافت نهاده و خدمات جانبی خواهند شد و مسئولیت پیگیری امور را اتحادیه و تعاونی مرتبط عهده دار خواهد شد .

 

 

شما اجازه ویرایش یا ارسال نظر ندارید.

مقاله علمی روز

مجلات داخلی صنعت طیور

آخرین رویدادها

مجلات بین المللی صنعت طیور